JRdražby.cz JRDražby.cz
Hledat Menu


  Práce s konvertovaným dokladem v části Můj účet

  Konvertovaný doklad totožnosti s ověřeným podpisem, nahraný na uživatelském účtu na www.jrdrazby.cz, se vztahuje ke všem elektronickým dražbám (aukcím), jichž se zúčastníte. Každý dražebník (organizátor aukce) si ověří platnost dokladu přímo na vašem uživatelském účtu.
   
  Pokud chcete pracovat s uživatelským účtem, musíte se nejdříve k němu přihlásit – klikněte na tlačítko Přihlášení a v zobrazeném okně vyplňte Uživatelské jméno (email) a heslo a klikněte na Přihlásit. Následující postup platí jen pro účet typu "Dražitel". Pokud máte účet typu "Základní registrace", tak si typ účtu nejprve změňte v Můj účet - Editovat údaje.
   
  1. Vložení (nahrání) konvertovaného souboru
   1.  V části stránky Můj účet : Elektronické prokázání totožnosti – na poště - konvertovanými doklady klikněte na tlačítko Nahrát soubor.
   2. Otevře se vám okno pro výběr souboru – vyberte předem uložený soubor s konvertovaným dokladem (dvojklikem na jeho název). Po vložení se vám zobrazí jeho název a stav Čeká na kontrolu
  2. Změny stavu vloženého dokladu 
   1. Po kontrole dokladu v systému www.jrdrazby.cz se vám stav vloženého souboru (dokladu) změní na Nahráno a přibude odkaz pro možnost deaktivovat soubor. Potvrzení o schválení dokladu, prokazujícím vaši totožnost k dané dražbě (aukci), vám bude zasláno dražebníkem (organizátorem aukce) na vaší emailovou adresu. V tomto případě se stav dokladu na účtu již nezmění. U konkrétní dražby (aukce) na stránce Moje dražby (aukce) bude uvedeno, zda jste splnil podmínku prokázání totožnosti.
   2. V případě, že vám bude doklad zamítnut, zobrazí se vám stav souboru Zamítnuto
   3.  Pokud chcete deaktivovat nahraný soubor (např. po skončení platnosti dokladu), klikněte na odkaz deaktivovat vedle názvu souboru a aktualizujte stránku. Zobrazí se vám stav souboru Neaktivní a přibude odkaz aktivovat pro případnou aktivaci souboru. 
  3.  Zobrazení vloženého dokladu 
   1.  Klikem na název vloženého souboru se vám tento soubor otevře a zobrazí.  

Přijmout cookies